Ana Sayfa Kurumsal Üretim Tesislerimiz

Üretim Tesislerimiz

Temelli / Ankara

Temelli Fabrikamızdan Görüntüler

Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesisimiz, Ankara merkezine 40 km mesafede, Temelli Malıköy sınırları içersindedir. Ankara-Eskişehir Karayolu'na 6 km mesafededir. 

Tesisimiz Türkiyenin yıldızı parlayan Başkent O.S.B. 'nin kurulan ilk tesisler arasındadır. 18500 m2 açık alan üzerinde kurulu 10.000 m2 kapalı üretim alanından oluşmaktadır. 

Geniş tezgah ve makine parkuru ile seri üretim olanağını yakalamış konusunda uzman mühendisler ve proje elamanlarıyla üretimin her aşamasında , kalite önceliğiyle seri imalat yapmaktadır.

Eskişehir 

Eskişehir Fabrikamızdan Görüntüler
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde 30.500m² açık alan üzerinde kurulu tesisimiz 10000m² kapalı üretim alanına sahiptir. Entegre tesisimizde halen, beton mikserleri, beton santralleri ve ekipmanları, çelik konstrüksiyon üretimi yapılmaktadır. 

Meka Eskişehir Fabrikası, CNC ve klasik tezgâhlardan oluşan geniş makine parkı ve zaman içerisinde artan deneyimiyle; proje hazırlamaktan anahtar teslimi tesis kurmaya, değişik üretim tesislerinin tevsii işlerine kadar, her türlü makine, ekipman ve kaynaklı çelik konstrüksiyon imalatını gerçekleştirme imkanlarına sahiptir.

Tek parça ağırlığı 10 ton, dış ölçüleri 7m x 2,5m x 2,5m (Boy x En x Yükseklik) olan makine parçası imalatı ve işlenmesi fabrikamızın kapasitesi dahilindedir. 

İmalat aşaması tamamlanan makine ve ekipmanın tamamı demonte edilerek kumlama, boya ve son montaj hattına alınmakta, kalite kontrolü yapılan parçaların son montajı yapılarak ekipman sevke hazır hale getirilmektedir.

Ostim /Ankara

Ostim Fabrikamızdan Görüntüler

Ankara Ortadoğu Organize Sanayi Bölgesinde 5.000 m2 kapalı alanda bulunan tesisimiz, Meka Beton Santrallerinin üretime başlayan ilk tesisi olma özelliğinin yanı sıra , üretim aşamalarının planlama ve projelerinin takibi, satış sonrası destek, yedek parça ve servis hizmetini yürütmektedir.