İnsan Kaynakları

Ana Sayfa Kurumsal İnsan Kaynakları

Meka İnsan Kaynakları Politikası

Günümüzde müşterilerin kaliteye yönelik beklentileri, çeşitlilik ve yoğunluluk açısından canlı ve hareketli özellikler içermektedir. Bu beklentileri karşılamanın yolunun, ürünlerimizin kalitesinde sürekli yenilenmeyi ve uluslararası gelişmeleri takip etmekten geçtiğini biliyoruz.

Kaliteye ulaşmak, ürünün yapımından sunumuna kadar herhangi bir bölümde çalışan herkesin sorumluluğunu gerektirmektedir.

Organizasyon içindeki her birey kalite olgusunun önemli olduğunu algılamak ve ona ulaşmak zorundadır.

Şirketimiz uzun vadede, müşterinin tatmin olmasını, başarmayı, kendi personeli ve toplum için avantajlar elde etmeyi amaçlayan, kalite üzerine yoğunlaşmış ve çalışanların katılımına dayanan bir yönetim biçimini benimsemiştir.

Kalıcı başarı sağlamak isteyen kuruluşlar güçlü bir üretim kültürü ve birliği oluşturmak zorundadırlar. Böyle bir birliğin yaratıldığı işletmemizde her geçen yıl müşteri memnuniyetini daha da arttırmaya yönelik çalışmalarımız devam etmektedir.

İş Başvuru Formu

BU UYGULAMA BİR İŞ SÖZLEŞMESİ DEĞİLDİR. sadece iş başvuru formu olarak düzenlenmiştir. Şirket politikamız doğrultusunda istihdam sağlamak amaçlı düzenlenmiş, cinsiyet, ırk, renk, din, yaş, ulusal köken, engellilik farklılıklarında ayrımcılık yapmadan tüm kişiler için geçerlidir.Başvurunuz 3 yıl boyunca veritabanımızda saklanacaktır.
Ad, Soyad (*)

Lütfen isminizi girin.
E-Posta (*)

Lütfen e-Posta adresinizi girin.
Telefon Numaranız(*)

Lütfen telefon numaranızı girin.
Başvuru Yapmak İstediğiniz Bölüm(*)

Lütfen başvuru yapacağınız departmanı belirtin.
CV'niz (*)

Geçersiz yükleme
Dosya boyutu 2048 KB'dan fazla olamaz.
Güvenlik Kodu (*) Güvenlik Kodu (*)
  Yenile Lütfen güvenlik kodunu giriniz.