Ana Sayfa Beton Santrali Kompakt Beton Santralleri

Kompakt Beton Santralleri

Kompakt beton santralleri, kompakt dizaynı sayesinde kolay ve hızlı kurulabilen ve kolay taşınabilen bir özelliğe sahiptir. Tek bir çekici ile ya da 40 ft tek konteynerla taşınabilmektedir. Düşük işletme ve bakım maliyetlerine sahiptir. Kompakt beton santralleri yapımında yüksek kalitede malzemelerden yararlanılmaktadır. Hızlı servis ve yedek parça imkânı mümkündür. Zor koşullarda göstermiş olduğu yüksek dayanıklılık sayesinde çok tercih edilmektedir. Kompakt beton santralleri yapımında opsiyonel kaplama seçeneği de mevcuttur. Tasarımı itibariyle kullanıcısına işletme ve enerji maliyetlerini düşüren bir avantaj sağlamaktadır.

Mobil beton santralleri, sabit beton santralleri ve kompakt beton santralleri alanında kullanılan malzemenin ve işçiliğin en üst düzeyde olması beton santrali pazarında Meka'yı en üst sıralara çıkarmıştır. Firmamızın kendi üretmiş olduğu beton santralleri birçok yabancı ülkede sorunsuzca kullanılmaktadır. Beton santralleri, işletmeye sağladığı düşük maliyetler, kurulumundaki kolaylıktan ötürü çokça tercih edilmektedir. Meka Beton Santralleri, üretimlerinde en kaliteli malzemelerden yararlanarak, alanında en uzman firmalarla çalışmaktadır. İlk olarak iş ve inşaat makinaları imalatı ile başlayan firmamız, günümüzde sektörde bulunan birçok kuruluşa beton santrali imal ederek bu alanda önemli tecrübeler edinmiştir.

MEKA Beton Santralleri, Rusya, Amerika, Şili, İngiltere, Polonya, Portekiz, Fransa, Estonya, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan, Kosova, Bahreyn, Kuveyt, Katar, B.A.E, Umman, Lübnan, Irak, İran, Ürdün, Bahreyn, Suriye, Arabistan, Yemen, Cezayir, Sudan, Fas, Bangladeş, Kamerun, Libya, Burkina Faso, Uganda, Nijerya, Etiyopya, Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan, Tacikistan, Tataristan, Azerbaycan, Afganistan gibi birçok ülkeye ihraç edilmektedir. son yıllarda yaptığı önemli ihracat adımları ile Türk sanayisinin en ön sıralarında yer alan Meka, uzman kadrosu ve sınırsız hizmet anlayışı ile her geçen gün kendini geliştirerek dünya lideri olmayı amaçlamıştır.

C-60 Kompakt Beton Santrali

C-60

  • 60m3 Kompakt Beton Santrali
C-100 Kompakt Beton Santrali

C-100

  • 100m3 Kompakt Beton Santrali
C-120 Kompakt Beton Santrali

C-120

  • 120m3 Kompakt Beton Santrali