Ana Sayfa Haberler 2016 Haberleri Meka’dan Güçlü Mühendislik ve Yüksek Kapasiteyi Birleştiren Bir Yenilik:Mb-135w Ve Mb-200w

Meka’dan Güçlü Mühendislik ve Yüksek Kapasiteyi Birleştiren Bir Yenilik:Mb-135w Ve Mb-200w

Meka’dan Güçlü Mühendislik ve Yüksek Kapasiteyi Birleştiren Bir Yenilik:Mb-135w Ve Mb-200w

İlk yatırım maliyetlerini dikkate alarak liste fiyatına(satın alma/alım maliyetinde) değişiklik yapmadan 120 m³/saat kapasiteli MB-120W modelinin mikseri 3,0 m³’ten 3,33 m³’e çıkarıldı.

Bu uygulama ile kapasite 135 m³/saat’e ulaştı. Karışım süresine bağlı olarak söz konusu modifikasyon ile bu beton santrali maksimum alınabilecek 153 m³/saat kapasitesiyle sınıfının en verimli beton santrali konumundadır.

Yine aynı şekilde liste fiyatına(satın alma maliyetinde) değişiklik yapmadan 180 m³/saat kapasiteli MB-180W modelinin mikseri 4,5 m³’ten 5,0 m³’e çıkartılarak kapasite 200 m³/saat olarak değiştirilmiştir. MEKA’nın standart ürün gamında en yüksek kapasiteye sahip olan bu beton santrali hazır beton dışında birçok özel uygulama için sıklıkla kullanılmaktadır.

Yurtiçinde yaygın olarak kullanılan 10 m³ kapasiteli transmikserleri hedef alan bu uygulama kullanıcıya esneklik sağlayarak satın alım maliyetinde artış olmadan ekstra masraf yapmadan üretim kapasitesini arttırmaya imkan sağlamaktadır.

Dünya çapında güvenilir ve esnek üretici olarak tanınan MEKA, güçlü AR-GE ekibi ve mühendis kadrosu ile daha kaliteli, daha hızlı ve daha dayanıklı ürünleri geliştirmeye devam etmektedir. Özel uygulamalar için çözüm getirebilen sayılı firmalardanız ve Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunarak en önemli altyapı projelerine destek vermeye devam ediyoruz.