Ana Sayfa Haberler 2016 Haberleri Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’da Meka Ofisi Açıldı!

Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’da Meka Ofisi Açıldı!

Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’da Meka Ofisi Açıldı!

Meka’nın Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’da bir temsilcisinin bulunması yeni pazarlarda ve daha önce direk muhatabı olmayan bölgelerde üretici Meka için daha sağlam bir temel oluşturmaktadır.

ANDUR F.P.U.H. group, firmasının sektörde uzun süreli ve donanımlı bir deneyimi vardır. Bu deneyim uzun yıllar çelik yapı üretimi ve sevkiyatı, beton santrali, makine ve diğer projelerle elde edilmiş olması Meka Polska Sp Zo o firmasının büyük tecrübe, üretim kapasitesi ve donanımlı çalışlar ile oluşmasında büyük etken olmuştur.

Birkaç yıldır ANDUR beton endüstrisi için komple sistemler üretip kurmaktadır, ayrıca müşteri talepleri yönelik inşaat sektörü hizmetleri sunmaktadır. Örneğin; agrega, silolar, karıştırıcılar, ısıtma sistemleri ve beton santrallerinin tüm diğer bileşenleri.

Meka Polska Sp Zo o, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’da bulunan müşterilerin taleplerine en hızlı ve çözüm odaklı şekilde cevap verebilmek adına kurulmuştur. Yüksek teknik ve satış tecrübesi olan kalifiye ve motive çalışanlar ile yerel pazarın beklentilerini karşılamak mümkün. Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’daki müşteriler ile Yakın ve verimli iletişim kurma imkânı sağlayacak olan ofisimiz güney Polonya’da Zabrze at Pawliczka 22a street adresinde bulunmaktadır

MEKA POLSKA Sp. z o.o.

  • Pawliczka 22A street
  • 41-800 Zabrze
  • VAT : PL 5482670315
  • REGON : 362204966
  • GSM 1 : +48 662 008 121
  • GSM 2 : +48 728 908 922