Ana Sayfa Haberler 2016 Haberleri Etüt Maden A.Ş. Meka Konik Kırıcıyı Tercih Etti

Etüt Maden A.Ş. Meka Konik Kırıcıyı Tercih Etti

Etüt Maden A.Ş. Meka Konik Kırıcıyı Tercih Etti

Meka, tasarlayıp ürettiği kırma eleme makineleri ile agrega üretimi ve madencilik sektöründe önemli referanslar elde ederek ve hızlı büyümesine devam ediyor.

Meka A.Ş., olarak kırma eleme makinaları alanındaki kaliteli ve ekonomik konik kırıcı ihtiyacını fark etmemiz ile birlikte 5 yıllık Tübitak destekli Arge çalışmalarımızın ardından geliştirdiğimiz ve üretim testlerinden başarı ile geçen konik kırıcının satışında önemli başarılar elde ediyoruz. Seri üretimine başladığımız, Almanya’da yapılan Bauma 2016 Fuarında da sergilenen ve uluslararası ziyaretçilerden büyük övgü alan Meka konik kırıcılar madencilik sektöründe de öncelikli tercih olmayı başardı.

Son olarak Etüt Madencilik A.Ş. tarafından sipariş edilen MCS900’ü neden tercih ettiğini sorduğumuz İşletme Sorumlusu Müh. İsa Acar: “Uzun zamandır madencilik sektörü içerisindeyim. Bu zamana kadar çeşitli flotasyon tesisleri, krom konsantre tesislerinde ve bakır smelting tesislerinde çalıştım. Şu an Etüt Madencilikte ise demir zenginleştirme tesisinin işletme sorumlusuyum. Bu zamana kadar ithal markalar tek tercihimiz olmuştu. Geçen yıl sizin konik kırıcınızı kullandım. Kırma performansı, üretim verimi açısından en iyi olarak bildiğimiz markalarla eşdeğer bir ürünle karşılaştım. Bunun yanında fiyatının uygun olması ve yedek parça ve servis gereksinimlerinin çok hızlı çözülmesi bizim için en önemli memnuniyet kaynağı oldu. Uluslararası kalitede bir ürün benzersiz bir satış sonrası hizmet ile birlikte sunulmuştu. Meka MCS 900 KONİK KIRICI ile hem kırıcı sarf malzemesi masraflarım azaldı hem de üretim miktarım arttı. Son olarak sormak istediğim bir şey var "Bu zamana kadar nerelerdeydiniz".” diyerek memnuniyetini ve tercih nedenlerini aktardı.