Ana Sayfa Haberler 2016 Haberleri BAUMA 2016’da Meka ile Buluşun!

BAUMA 2016’da Meka ile Buluşun!

BAUMA 2016’da Meka ile Buluşun!

Bauma Fuarı - Sanayinin Kalp Atışıdır

11 - 17 Nisan 2016 tarihleri arasında Almanya, Münih’te gerçekleştirilecek olan Dünya’nın önde gelen Fuarlarından olan Bauma Uluslararası İş Makineleri ve Ekipmanları Fuarı, İnşaat, İş ve Madencilik Makineleri sahasında Dünya’nın dört bir yanından yüzbinlerce uzman ve üreticinin en iyi buluşma platformudur. Bauma, uluslararası pazar liderleri ile tanışmanızı ve en son öncü yenilikleri görmenizi sağlar.

Bu yıl 31.’si düzenlenecek olan Bauma Fuarı’nın 1 milyona yakın kişi tarafından ziyaret edilmesi hedefleniyor.

MEKA, istisnasız önceki Bauma organizasyonlarında da her zaman yeni ürünlerini sergilemiştir. Bauma Fuarı bu yıl, Madencilik ve İnşaat Endüstrisinde, daha önce hiç olmadığı kadar ön plana çıkartılacaktır. Üretim hattımıza Kırma Eleme ekipmanlarını da ekledik ve bu ürünlerimizi sergilemekten dolayı büyük mutluluk duyacağız. Aşağıda listelenmiş ekipmanlarımızı görmek için sizleri standımıza davet etmekten büyük onur duyarız.

MEKA standında, uzmanlarımızla ve birçok ülkeden gelen temsilcilerimizle bir araya gelerek ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilecek, hem Kırma Eleme, hem de Beton Santrali sektörleri hakkında profesyonel çözümler elde edebileceksiniz.

MEKA, birçok profesyonelin tercihi ve güvenebileceği bir iş ortağıdır. Her bir MEKA Beton Santrali ya da Kırma Eleme Tesisi, yaklaşık 30 yıllık tam bir adanmışlığın sonucudur. Tüm detaylarında bilgi ve özen vardır.