Ana Sayfa Haberler 2015 Haberleri Suudi Arabistan Genelinde En Çok Tercih Edilen Marka : MEKA

Suudi Arabistan Genelinde En Çok Tercih Edilen Marka : MEKA

Suudi Arabistan Genelinde En Çok Tercih Edilen Marka : MEKA

Arabistan’ın en büyük firmalarından biri olan Al Ayuni Yatırım ve Müteahhitlik şirketi ile anlaşan Meka, ülkenin tüm bölgelerinde en güvenilir beton santrali üreticisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Bugüne kadar kurduğu 65 adet beton santrali ile Suudi Arabistan’ın bütün bölgelerinde adından sıkça söz ettiren Meka Beton Santralleri, ülkenin en büyük firmalarından Al Ayuni Yatırım ve Müteahhitlik şirketi ile anlaşma sağlayarak bölgedeki varlığını güçlendirdi.

Şirket sahibi Sn. Abdullah Al Ayuni, Riyad Havaalanı yakınlarında başlaması planlanan 480 km uzunluğundaki tren yolu projesinde kullanılmak üzere kurulan ve devreye alınan 180 m³/s kapasiteli santralin performansından oldukça memnun olduklarını belirterek “Ülkemizin mevcut zorlu iklim koşullarına rağmen sevkiyat, kurulum, devreye alma-işletme ve eğitim gibi konularda taahhütlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren Meka’nın ürettiği beton santralleri, bundan sonraki projelerimizde yine ilk tercihimiz olacaktır’’ diye sözlerine ekledi.