Ana Sayfa Haberler 2015 Haberleri

2 Yıllık Arge Çalışmalarından Sonra Kırma Eleme Tesisleri Üretimine Hızlı Başladık

Meka olarak kırma eleme sektörüne piyasadakilerden daha iyi bir tesis üretmek için değil, beton santralinde olduğu gibi “en iyi” kırma eleme tesisini üretebilmek ve sektörün lideri olabilmek vizyonuyla girdik ve 2015 yılı Ocak ayı itibariyle açılışını gerçekleştirdiğimiz fabrikamızda üretimimize başladık.

Devamını oku...

Uzun Süren Zorlu Testleri Başariyla Geçtik!

Günümüzün vazgeçilmez yaşam kaynaklarından biri olan enerji, insanlar tarafından hemen her alanda kullanılmaktadır. Enerjiye olan ihtiyacın her geçen gün biraz daha artması, insanları farklı enerji kaynakları arayışına yöneltmiştir.

Devamını oku...

Meka, Rusya’da Rekora Koştu

2014 yılının Meka Beton Santralleri için en önemli gelişmelerinden birisi de kuşkusuz Rusya’ya 500. Meka Beton Santrali’nin sevkinin gerçekleştirilmesi oldu.

Devamını oku...

Meka, Olimpiyatlarin Ardindan Dünya Kupasi İçin Rusya’da...

2018 Fifa Dünya Futbol Kupası maçlarına ev sahipliği yapma onurunu elde eden Rusya’ya bu dev organizasyon önemli prestij kazandırırken, aynı zamanda ciddi altyapı ve kompleks ihtiyacını da beraberinde getirdi.

Devamını oku...

Kazakistan Talas Barajı ve Bazarbai Kanalı Yenileme Projesi

Günümüz Kazakistan’ı, mevcut imkânlarını koruyup geliştirmek ve özellikle de iktisadi kalkınma adına büyük adımlar atmaktadır.

Devamını oku...

MEKA, Belarus Topraklarında

Belarus Cumhuriyeti, 2020 yılına kadar gerçekleştirmeyi hedeflediği enerji güvenliği politikası kapsamında; Polotskaya, Vitebskaya, Beshenkovicheskaya ve Verhnedvinskaya olmak üzere 4 adet hidroelektrik santrali kurmayı hedefliyor.

Devamını oku...