Ana Sayfa Haberler 2014 Haberleri

C20 Kompakt : Kendisi Küçük, Bitirdiği İş Büyük

Hasanlar Barajı İnşaatının (Kütahya-Emet) müteahhit firması Topaktaş İnşaat A.Ş; işletme ve enerji maliyetlerini düşüren ekonomik tasarımı, kompakt dizaynı, hızlı ve kolay kurulumu, düşük işletme-bakım maliyetleri ve servis garantisi avantajları dolayısıyla C20 Kompakt Beton Santralini tercih etti.

Devamını oku...

Türkiye’nin Beton Santrali Devi Meka’dan Eğitime Tam Destek!

Türkiye Hazır Beton Birliği, Türkiye'de hazır beton sektörünün her yönden geliştirilerek, uluslararası standartlara uygun, kalite bilinci yüksek bir sektör haline getirilmesini amaçlayan mesleki bir kuruluş olarak, eğitim faaliyetlerine özel bir önem vermektedir.

Devamını oku...

Ilgaz İnşaat’ın Zorlu Projelerinde ki Partneri Meka Beton Santralleri

Kuzey Marmara Otoyol Projesi

3. Boğaz Köprüsü inşaatı kapsamında yapımı devam eden Kuzey Marmara Otoyolu Projesi (Odayeri – Paşaköy Kesimi) ülkemizin en önemli projelerindendir.

Devamını oku...

Başkentte de beton üreticilerinin tercihi yine MEKA,

25 yılı aşkın bir süredir Türk sanayisine hizmet sunan Türkiye’nin beton santrali devi Meka, hazır beton üreticilerine; proje aşamasından başlayarak kurulum, çalıştırma ve işletme maliyetlerini de kapsayan bir hizmet anlayışı sunmakta.

Devamını oku...

Heidelberg Chose MEKA for Concrete Road Project

Alman çimento ve hazır beton devi HEIDELBERG,Gürcistan'da üstlendiği altyapı projeleri ile Gürcistan ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Devamını oku...

Meka Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaybal, Çankaya Üniversitesi'nde Düzenlenen Konferansa Konuşmacı Olarak Katıldı..

Çankaya Üniversitesi ve Ostim İŞİM- ARUS Kümeleri işbirliğiyle, Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüsü'nde; ''Üniversite-Sanayi İşbirliği'' temalı konferans, 11 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...