Ana Sayfa Haberler 2011 Haberleri Meka Rusya Pazarindaki Başarısını Sürdürüyor

Meka Rusya Pazarindaki Başarısını Sürdürüyor

Meka Rusya Pazarindaki Başarisini Sürdürüyor

Dünyadaki ekonomik kriz öncesinde her yıl Rusya pazarına yaklaşık 60 santral kuran MEKA, son 1,5 yıldır kriz nedeniyle durgunlaşan pazarda yeniden aktif hale gelmeye başladı.

2011’in son zaman dilimine girerken 65 adet santral göndererek, yeniden RUSYA pazarındaki etkinliğini gösterdi. Ekonomik verilerin daha da düzeleceği önümüzdeki günlerde, MEKA’nın RUSYA pazarında son yıllardaki başarısının da üstüne çıkacağı beklenmektedir.

Santrallerimiz Moskova’da Yoğun İlgi Gördü

Düzenli olarak katılarak yeni ürünlerimizi görücüye çıkardığımız ve sektördeki değişimleri takip ettiğimiz fuarlar, Meka için özel bir öneme sahiptir.

Sektörle bütünleşme adına her yıl yaklaşık 30 fuara katılarak ürünlerimizi sergilerken müşteri taleplerindeki değişimleri ve beklentileri inceleme fırsatı bulduğumuz fuarlardan birisi de Rusya’daydı. 30 Mayıs- 4 Haziran 2011 tarihlerinde Moskova’da yapılan 12. Uluslararası İş Makineleri ve Teknolojileri Fuarı’na 3 adet beton santrali ile katılan Meka A.Ş. dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Güçlü olduğumuz bir pazar olan Rusya’da yapılan bu fuarda 60m3/sa kapasiteli mobil beton santrali, 20m3 ve 30 m3/sa kapasiteli kompakt beton santralleri ile katılırken gördüğümüz ilgi memnuniyet verici oldu.