Ana Sayfa Haberler 2011 Haberleri

Beton 2011 Fuarı

Geçtiğimiz günlerde yapılan Beton 2011 Fuarı Meka Beton Santrallerinin yanı sıra diğer beton ekipmanları firmaları ile renklendi.

Devamını oku...

Meka Rusya Pazarindaki Başarisini Sürdürüyor

Dünyadaki ekonomik kriz öncesinde her yıl Rusya pazarına yaklaşık 60 santral kuran MEKA, son 1,5 yıldır kriz nedeniyle durgunlaşan pazarda yeniden aktif hale gelmeye başladı.

Devamını oku...

Tefirom

Irak’ın Erbil ve Bağdat şehirlerinde yürüttüğü projelerinde Meka Beton Santrallerini kullanan ve kurumsal ilişkilerimizin giderek güçlendiği Tefirom A.Ş. adına firmanın İnşaat İşleri Koordinatörü Asır Toru, inşaat sektörünün bugünü ve geleceği ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Devamını oku...

CCC , Yoloten – MEKA MB-60W

Orta Asya’da zengin doğalgaz rezervleri ile Türkmenistan, bağımsızlığını kazanmasının ardından özellikle inşaat sektöründe büyük gelişmeler kaydetti.

Devamını oku...

İş Sağlığı ve Güvenliği

Ürünlerine ve üretim sürecine yönelik; TURQUM, ISO, TUV, CE, GOST gibi ulusal ve uluslararası kalite sertifikalarına sahip olan ve bu belgelerin tüm gereklerini yerine getirerek müşterilerine verdiği değeri gösteren MEKA A.Ş.,

Devamını oku...

MEKA, Hürriyet'teydi

Başarılarıyla yerel ve ulusal basın yayın organlarında adından söz ettiren MEKA Beton Santralleri A.Ş.,bu kez de dünyanın en büyük yüklenici firmalarına yaptığı satışları ile Hürriyet Gazetesi’nde yer aldı.

Devamını oku...